Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

Kabler

Viser 1-60 av 1976 produkter
CISCO Cabinet Jumper Power Cord 250 VAC 13A
Varenr.: CAB-C15-CBN-CK=
Type: Strøm  -  Kontakt 1: IEC  -  Kontakt 2: C15 kopling
1,-
1,25  inkl. mva
CISCO Cable/Power Cord C13-C14 2M
Varenr.: CAB-C13-C14-2M
Type: Strøm  -  Kontakt 1: C13 kopling  -  Kontakt 2: C14 kopling  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2m
1,-
1,25  inkl. mva
CISCO Cbl/United Kingdom AC Type A Power Cable
Varenr.: CAB-TA-UK=?MISSHIP
Type: Strøm  -  Kontakt 2: C15 kopling  -  Lengde: 2.44m
1,-
1,25  inkl. mva
CISCO CS/Power Cable/AC Type C5 Europe
Varenr.: CAB-AC-C5-EUR=?MISSHIP
Type: Strøm  -  Kontakt 1: CEE 7/7  -  Kontakt 2: C5 kopling  -  Lengde: 2.5m
1,-
1,25  inkl. mva
På lager 14
LANVIEW LVO231310
Varenr.: LVO231310
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 1m
40,-
50,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LC/APC Pigtail Singlemode 2m
Varenr.: LVO231390
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/APC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LC/UPC Pigtail Multimode 2m
Varenr.: LVO231808
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LC/UPC Pigtail Multimode 2m
Varenr.: LVO231394
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LC/UPC Pigtail Singlemode 2m
Varenr.: LVO231405
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW SC/APC Pigtail Singlemode 2m
Varenr.: LVO231396
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW SC/UPC Pigtail Multimode 2m
Varenr.: LVO231399
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW SC/UPC Pigtail Multimode 2m
Varenr.: LVO231805
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW SC/UPC Pigtail Singlemode 2m
Varenr.: LVO231397
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 2m
44,-
55,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN147120
Varenr.: LVN147120
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 0.5m
46,-
57,50  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN147124
Varenr.: LVN147124
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 1m
56,-
70,-  inkl. mva
På lager 20+
CISCO Cable/AC Power Cord EU 3rd Party
Varenr.: CAB-AC2E?3RD PARTY
Type: Strøm  -  Kontakt 1: Strømforsyning Euro  -  Kontakt 2: C7 kopling
57,-
71,25  inkl. mva
LANVIEW LVN149518
Varenr.: LVN149518
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 0.2m
59,-
73,75  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVO231314
Varenr.: LVO231314
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 7.5m
60,-
75,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN147126
Varenr.: LVN147126
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 1.5m
67,-
83,75  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN149024
Varenr.: LVN149024
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 1m
73,-
91,25  inkl. mva
På lager 20+
DELL KIT - USB-A TO USB-B 3.0 CABLE 0.6 METER CABL
Varenr.: CBL-USB-ATB
Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Lengde: 0.6m
74,-
92,50  inkl. mva
Forventet på lager 20.07.2022
LANVIEW LVN147128
Varenr.: LVN147128
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 2m
77,-
96,25  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN149524
Varenr.: LVN149524
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 1m
82,-
102,50  inkl. mva
På lager 20+
DELL KIT - DELL ADAPTER MDP TO DP CABL
Varenr.: DELL-0FKKK
Type: DisplayPort  -  Kontakt 1: Mini DisplayPort  -  Kontakt 2: DisplayPort
81,-
101,25  inkl. mva
Forventet på lager 27.07.2022
LANVIEW LVN149028
Varenr.: LVN149028
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 2m
91,-
113,75  inkl. mva
På lager 20+
CISCO PowerCord/Switzerland 3rd Party
Varenr.: SW-C13-2M?3RD PARTY
Type: Strøm  -  Kontakt 1: Strømforsyning (Type J)  -  Kontakt 2: C13 kopling  -  Lengde: 2m
96,-
120,-  inkl. mva
På lager 11
LANVIEW LVN147132
Varenr.: LVN147132
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 3m
98,-
122,50  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN149528
Varenr.: LVN149528
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 2m
101,-
126,25  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN149032
Varenr.: LVN149032
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 3m
108,-
135,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN149532
Varenr.: LVN149532
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 3m
119,-
148,75  inkl. mva
På lager 20+
CISCO Cabinet Jmpr PwrCord 250VAC 16A 3rdParty
Varenr.: CAB-C13-CBN?3RD PARTY
Type: Strøm  -  Kontakt 1: C14 kopling  -  Kontakt 2: C13 kopling  -  Lengde: 1m
123,-
153,75  inkl. mva
På lager 3
HP 3-tråds 6 fot strømledning
Varenr.: A3H24AA
Type: Strøm  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1.8m
130,-
162,50  inkl. mva
CISCO PowerCord/UK Plug IEC C15 x 2M 3rd Party
Varenr.: UK-C15-2M?3RD PARTY
Type: Strøm  -  Kontakt 1: Strømforsyning UK (Type G)  -  Kontakt 2: C15 kopling  -  Lengde: 2m
136,-
170,-  inkl. mva
LANVIEW LVN147136
Varenr.: LVN147136
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 5m
136,-
170,-  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN149036
Varenr.: LVN149036
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 5m
144,-
180,-  inkl. mva
På lager 20+
CISCO IP TELEPHONY 7900 SERIES TRANSFORMER POWER CORD CENTRAL EUR
Varenr.: CP-PWR-CORD-CE=
Type: Strøm  -  Kontakt 1: C13 kopling  -  Kontakt 2: C13 kopling  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2.5m
146,-
182,50  inkl. mva
På lager 20+
CISCO AC Pwer Cord Switz C13 IEC 60884-1 2.5m
Varenr.: CAB-ACS?3RD PARTY
Type: Strøm  -  Kontakt 1: Strømforsyning (Type J)  -  Kontakt 2: C13 kopling  -  Lengde: 2.5m
149,-
186,25  inkl. mva
LANVIEW LVN149536
Varenr.: LVN149536
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 5m
153,-
191,25  inkl. mva
På lager 20+
SAMSUNG USB-C til Jack Adapter, Black Overgang fra USB-C til 3,5 mm Jack
Varenr.: EE-UC10JUWEGWW
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: 3.5mm
154,-
192,50  inkl. mva
På lager 20+
SAMSUNG kabel USB-C til USB-C, Black USB-C
Varenr.: EP-DA705BBEGWW
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1m
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 9
SAMSUNG kabel USB-C til USB-C, White USB-C
Varenr.: EP-DA705BWEGWW
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 20+
LANVIEW LVN147138
Varenr.: LVN147138
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 7m
171,-
213,75  inkl. mva
På lager 20+
Viser 1-60 av 1976 produkter
...
Copyright © 2022 PC Support AS